FormAlter as Plugin (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: title
be: назва

en: Development
be: Распрацоўка

en: type
be: тып

en: About
be: Аб

en: form
be: анкета
