FormAlter as Plugin (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: title
hu: cím

en: Development
hu: Fejlesztés

en: type
hu: típus

en: About
hu: Leírás

en: form
hu: űrlap

en: No results
hu: Nincs eredmény

en: access
hu: hozzáférés
