FormAlter as Plugin (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: form
kn: ಫಾರ್ಮ್

en: No results
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶ ಇಲ್ಲ

en: access
kn: ನಿಲುಕಣೆ
