FormAlter as Plugin (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: title
nl: titel

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: About
nl: Over

en: form
nl: formulier

en: No results
nl: Geen resultaten
