FormAlter as Plugin (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: title
da: titel

en: Development
da: Udvikling

en: About
da: Om

en: form
da: formular

en: No results
da: Ingen resultater

en: access
da: adgang
