FormAlter as Plugin (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: title
de: Titel

en: Development
de: Entwicklung

en: type
de: Typ

en: About
de: Über

en: form
de: Formular

en: No results
de: Keine Ergebnisse

en: access
de: Zugriff
