FormAlter as Plugin (8.x-1.3) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Forms
no: Skjema

en: title
no: tittel

en: Development
no: Utvikling

en: About
no: Om

en: form
no: skjema

en: access
no: tilgang
