FormAlter as Plugin (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: title
ta: தலைப்பு

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: type
ta: வகை

en: About
ta: பற்றி

en: form
ta: படிவம்
