FormAlter as Plugin (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: title
es: título

en: Development
es: Desarrollo

en: type
es: tipo

en: About
es: Acerca de

en: form
es: formulario

en: No results
es: No hay resultados

en: access
es: acceso
