FormAlter as Plugin (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: title
fi: otsikko

en: Development
fi: Kehitys

en: type
fi: tyyppi

en: About
fi: Tietoja

en: form
fi: lomake

en: No results
fi: Ei tuloksia

en: access
fi: pääsy
