FormAlter as Plugin (8.x-1.4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Forms
hi: प्रपत्र

en: title
hi: शीर्षक

en: Development
hi: उद्विकास

en: type
hi: प्रकार

en: About
hi: के बारे में

en: form
hi: प्रपत्र
