FormAlter as Plugin (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: type
km: ប្រភេទ

en: About
km: អំពី

en: form
km: សំណុំ​បែបបទ​
