FormAlter as Plugin (8.x-1.4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: title
ne: शिर्षक

en: Development
ne: विकास

en: type
ne: प्रकार

en: form
ne: फाराम
