FormAlter as Plugin (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: title
pl: tytuł

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: type
pl: typ

en: About
pl: O stronie

en: form
pl: formularz

en: No results
pl: Brak wyników

en: access
pl: dostęp
