FormAlter as Plugin (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: title
ro: titlu

en: Development
ro: Dezvoltare

en: type
ro: tip

en: About
ro: Despre

en: form
ro: formă
