FormAlter as Plugin (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: title
sk: názov

en: Development
sk: Vývoj

en: type
sk: typ

en: About
sk: Informácie o

en: form
sk: formulár
