FormAlter as Plugin (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: title
th: ชื่อ

en: type
th: ชนิด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: form
th: ฟอร์ม
