FormAlter as Plugin (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: About
ug: ھەققىدە

en: form
ug: جەدۋەل
