FormAlter as Plugin (8.x-1.5) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: title
ja: タイトル

en: Development
ja: 開発

en: type
ja: タイプ

en: About
ja: アバウト

en: form
ja: フォーム
