FormAlter as Plugin (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: title
lt: pavadinimas

en: Development
lt: Plėtojimas

en: type
lt: tipas

en: About
lt: Apie

en: form
lt: forma
