FormAlter as Plugin (8.x-1.7) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: title
pt: título

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: type
pt: tipo

en: About
pt: Sobre

en: form
pt: formulário

en: No results
pt: Sem resultados

en: access
pt: acesso
