FormAlter as Plugin (8.x-1.7) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: title
vi: tiêu đề

en: Development
vi: Phát triển

en: type
vi: loại

en: About
vi: Giới thiệu

en: form
vi: biểu mẫu

en: access
vi: truy cập
