Plugin Reference (3.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: value
gl: valor

en: Value
gl: Valor

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Contains
gl: Contén

en: N/A
gl: N/D

en: Filter by
gl: Filtrar por

en: Configuration
gl: Configuración

en: Provider
gl: Proveedor

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Hidden
gl: Oculto

en: unlimited
gl: Ilimitado

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Check boxes/radio buttons
gl: Caixas de comprobación/Botóns de selección

en: Values
gl: Valores

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Other…
gl: Outro…

en: Type of item to reference
gl: Tipo de artigo a referenciar

en: Reference method
gl: Método de referencia

en: Broken/Missing
gl: Roto/Desaparecido
