Plugin Reference (3.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: value
lt: reikšmė

en: Value
lt: Reikšmė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Contains
lt: Turi

en: N/A
lt: N/D

en: Filter by
lt: Filtruoti pagal

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: unlimited
lt: neribotas

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Negate
lt: Paneigti

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Values
lt: Reikšmės

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Other…
lt: Kita…

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas

en: Reference method
lt: Referencinis metodas

en: Autocomplete matching: @match_operator
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas: @match_operator

en: Sort settings
lt: Rikiavimo nustatymai

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID

en: Broken/Missing
lt: Klaida/Nėra
