Plugin Reference (3.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: value
mr: मूल्य

en: Value
mr: किंमत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Negate
mr: रद्द

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Type of item to reference
mr: संदर्भास द्यावयाच्या आयटमचा प्रकार

en: Reference method
mr: संदर्भाची पद्धत

en: Sort settings
mr: क्रमवारीची सेटिंग्ज
