Plugin Reference (3.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: value
te: విలువ

en: Value
te: విలువ

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Full
te: పూర్తి

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Sort settings
te: క్రమీకరించు అమరికలు
