Plugin Reference (3.0.2) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: value
bs: vrijednost

en: Value
bs: Vrijednost

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Label
bs: Oznaka

en: Contains
bs: Sadrži

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Select list
bs: Select lista

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Check boxes/radio buttons
bs: Check boxes/radio dugmad

en: Autocomplete matching
bs: Auto-kompletirajuće uklapanje

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
