Plugin Reference (3.0.2) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: value
ca: valor

en: Value
ca: Valor

en: - None -
ca: - Cap -

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Contains
ca: Conté

en: N/A
ca: No aplica

en: Filter by
ca: Filtra per

en: Configuration
ca: Configuració

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Full
ca: Complet

en: Hidden
ca: Ocult

en: unlimited
ca: il·limitat

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Negate
ca: Nega

en: Plugin
ca: Connector

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Check boxes/radio buttons
ca: Caselles/botons de ràdio

en: Values
ca: Valors

en: Number of results
ca: Nombre de resultats

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Change handler
ca: Canvi del controlador

en: Other…
ca: Altres...

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: Reference type
ca: Tipus de referència

en: Type of item to reference
ca: Tipus d'element a referenciar

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: Autocomplete matching: @match_operator
ca: Coincidència en l'autocompletat: @match_operator

en: Block category
ca: Categoria de bloc

en: Sort settings
ca: Paràmetres d'ordenació

en: Plugin ID
ca: ID del connector

en: Broken/Missing
ca: Trencat/Perdut

en: Default selection handler settings
ca: Configuració predeterminada del controlador de selecció

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
ca: Nombre màxim de suggeriments de l'autocompletat.

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
ca: El nombre de suggeriments que es llistaran. Utilitzeu <em>0</em> per a eliminar el límit.

en: Autocomplete suggestion list size: @size
ca: Mida de la llista de suggeriments de l'autocompletat: @size
