Plugin Reference (3.0.2) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: value
fi: arvo

en: Value
fi: Arvo

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Contains
fi: Sisältää

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Filter by
fi: Suodata

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Full
fi: Kokonainen

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: unlimited
fi: rajoittamaton

en: Select list
fi: Valintalista

en: Negate
fi: Käänteistä

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Check boxes/radio buttons
fi: Valintalaatikot/radionapit

en: Values
fi: Arvot

en: Number of results
fi: Hakutulosten määrä

en: Sort direction
fi: Lajittelusuunta

en: Autocomplete matching
fi: Automaattinen täydennys

en: Starts with
fi: Alkaa

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Change handler
fi: Vaihda käsittelijää

en: Other…
fi: Muu...

en: Text value
fi: Tekstin arvo

en: Reference type
fi: Viittaustyyppi

en: Type of item to reference
fi: Viitattavan kohteen tyyppi

en: Reference method
fi: Viittaustapa

en: Autocomplete matching: @match_operator
fi: Automaattinen täydennys @match_operator avulla

en: Block category
fi: Lohkon kategoria

en: Sort settings
fi: Lajittele asetukset

en: Broken/Missing
fi: Rikkinäinen/Puuttuva

en: Default selection handler settings
fi: Valinnankäsittelijän oletusasetukset

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
fi: Automaattisten täydennysehdotusten maksimimäärä.
