Plugin Reference (3.0.2) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: value
he: ערך

en: Value
he: ערך

en: - None -
he: - ללא -

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Contains
he: מכיל

en: N/A
he: -ללא-

en: Filter by
he: סינון לפי

en: Configuration
he: הגדרות

en: Provider
he: ספק

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Full
he: מלא

en: Hidden
he: מוסתר

en: unlimited
he: לא מוגבל

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Negate
he: שלילי

en: Plugin
he: פלאגין

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Check boxes/radio buttons
he: תיבות סימון/לחצני אפשרויות

en: Values
he: ערכים

en: Number of results
he: מספר התוצאות

en: Sort direction
he: כיוון מיון

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Text value
he: ערך טקטואלי

en: Reference type
he: סוג רפרנס

en: Type of item to reference
he: סוג הפריט לשיוך

en: Reference method
he: שיטת הפניה

en: Autocomplete matching: @match_operator
he: השלמה אוטומטית לפי: @match_operator

en: Block category
he: קטגוריית הבלוק

en: Sort settings
he: הגדרות מיון

en: Broken/Missing
he: לא תקין/חסר
