Plugin Reference (3.0.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: value
km: តម្លៃ

en: Value
km: តម្លៃ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: N/A
km: គ្មាន

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Check boxes/radio buttons
km: ប្រអប់​ធីក​/ប៊ូតុង​មួល
