Plugin Reference (3.0.2) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: value
sk: hodnota

en: Value
sk: Hodnota

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Filter by
sk: Filtrovať podľa

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Hidden
sk: Skryté

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Negate
sk: Negácia

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Check boxes/radio buttons
sk: Zaškrtávacie polia/prepínacie tlačidlá

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Field types
sk: Typy polí

en: Other…
sk: Iné…

en: Text value
sk: Text

en: Type of item to reference
sk: Typ položky, na ktorú sa má referencia vzťahovať

en: Sort settings
sk: Nastavenia zoradenia

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
