Plugin Reference (3.0.3) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: value
hy: արժեք

en: Value
hy: Արժեք

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Negate
hy: Ժխտել

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը

en: Type of item to reference
hy: Հղման առարկայի տեսակը

en: Sort settings
hy: Դասակարգման կարգավորումներ
