Plugin Reference (3.0.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: value
mn: утга

en: Value
mn: Утга

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Default
mn: Анхны утга

en: Configuration
mn: Тохиргоо
