Plugin Reference (3.0.3) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: value
ug: قىممىتى

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: - None -
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Full
ug: تولۇق

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: About
ug: ھەققىدە
