Plugin Reference (3.0.4) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Provider
eo: Provizanto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Full
eo: Kompleta

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Negate
eo: Negaciu

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Sort direction
eo: Direkto de ordigo

en: Autocomplete matching
eo: Kongruado de aŭtomataj kompletigitiloj

en: Type of item to reference
eo: Speco de referencata elemento

en: Reference method
eo: Metodo de referencado

en: Sort settings
eo: Agordoj de ordigado
