Plugin Reference (3.0.4) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: value
is: gildi

en: Value
is: Gildi

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Contains
is: Inniheldur

en: N/A
is: Á ekki við

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Hidden
is: Falið

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -

en: Starts with
is: Byrjar á

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling

en: Field types
is: Tegundir svæða

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
is: Fjöldi uppástungna sem verða birtar.
    Notaðu <em>0> til að fjarlæga takmörkunina.
