Plugin Reference (3.0.4) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: - None -
az: - heç nə -

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Contains
az: Tərkibində

en: N/A
az: Yox

en: Filter by
az: Filtirləyin

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Provider
az: Provayder

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: Hidden
az: Gizli

en: unlimited
az: limitsiz

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Negate
az: İnkar et

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Check boxes/radio buttons
az: Qutu,radiodüymə seçimi

en: Values
az: Qiymətlər

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Number of results
az: Nəticələrin sayı

en: Sort direction
az: Çeşid istiqaməti

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Field types
az: Sahə növləri
