Plugin Reference (3.0.4) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Value
jv: Biji

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Check boxes/radio buttons
jv: Cekboks/tombol radio

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -
