Plugin Reference (3.0.4) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Value
ps: بيه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Filter by
ps: چاڼ پر

en: Configuration
ps: سازول

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Hidden
ps: پټ

en: Plugin
ps: لګون

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Block category
ps: غونډ ټولی
