Plupload integration (2.1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: List
bg: Списък

en: Size
bg: Размер

en: Filename
bg: Име на файла

en: Media
bg: Медия

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
bg: От съображения за сигурност, файлът, който качвате е преименуван на %filename.
