Plupload integration (2.1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: List
el: Λίστα

en: Size
el: Μέγεθος

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Media
el: Μέσα

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Testing
el: Δοκιμές

en: Thumbnails
el: Μικρογραφίες

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
el: Για λόγους ασφαλείας το απεσταλμένο αρχείο σας έχει μετονομαστεί σε %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
el: Η αποστολή του επιλεγμένου αρχείου %name δεν ήταν δυνατή.
