Plupload integration (2.1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: List
gl: Lista

en: Size
gl: Tamaño

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: N/A
gl: N/D

en: Media
gl: Medios

en: Close
gl: Pechar

en: Testing
gl: Probando

en: Thumbnails
gl: Miniaturas

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
gl: Por razóns de seguranza, o seu envío foi renomeado a %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
gl: O arquivo especificado %name non puido subirse.
