Plupload integration (2.1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Submit
ja: 送信

en: List
ja: リスト

en: Size
ja: サイズ

en: Filename
ja: ファイル名

en: Media
ja: メディア

en: Close
ja: 閉じる

en: Testing
ja: テスト

en: Thumbnails
ja: サムネイル

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ja: セキュリティー上の理由から、アップロードされたファイルは %filename にリネームされました。

en: The specified file %name could not be uploaded.
ja: 指定されたファイル %name をアップロードできませんでした。
