Plupload integration (2.1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: List
ku: لیستە

en: Size
ku: قەبارە

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: N/A
ku: نییە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ku: لەبەر چەند هۆکارێکی ئەولەکاری، ناوی پەڕگەکەت گۆڕێنرا بۆ %filename.
