Plupload integration (2.1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: List
mr: यादी

en: Size
mr: आकार

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Close
mr: बंद
