Plupload integration (2.1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: List
my: စာရင်း

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
my: လုံခြုံရေးပိုမိုကောင်းမွန်စေရန်အတွက် သင်ထည့်သွင်းခဲ့သည့် ဖိုင်၏ အမည်အား %filename သို့ ပြောင်းလဲလိုက်ပါသည်။
