Plupload integration (2.1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: List
oc: Listar

en: Size
oc: Talha

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Media
oc: Mèdia

en: Close
oc: Tampar

en: Testing
oc: Tèst

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
oc: Vòstra càrrega s'ha canviat de nom per %filename per raons de seguretat.

en: The specified file %name could not be uploaded.
oc: Se pòt pas carregat lo fichièr especificat %name.
