Plupload integration (2.2.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: List
et: Nimekiri

en: Size
et: Suurus

en: Filename
et: Failinimi

en: N/A
et: Puudub

en: Media
et: Meedia

en: Close
et: Sulge

en: Testing
et: Testimine

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
et: Turvakaalutlustel on üles laetud fail ümber nimetatud failiks %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
et: Määratud faili %name ei olnud võimalik üles laadida.

en: Allowed files
et: Lubatud failid

en: Handles uploads
et: Haldab üleslaadimisi
