Plupload integration (2.2.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: List
eu: Zerrenda

en: Size
eu: Tamaina

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Close
eu: Itxi

en: Testing
eu: Proba

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
eu: Segurtasun arrazoiengatik, igo duzun fitxategia %filename bezala berrizendatu da.

en: The specified file %name could not be uploaded.
eu: Ezin izan da %name fitxategia gora kargatu.
